Menu

FIF - NEWS

Fifnews to blog poświęcony wszystkim wersjom Fify. Będziemy na nim zamieszczać wszystkie newsy z wirtualnego świata FIFA.

Jak zarobić, ale się nie narobić? [MEGA PORADNIK]

fifnews

Hejo!

Fifa Ultimate Team (FUT) to najbardziej znany tryb w Fifie.
Kupujemy w nim zawodników z całego świata i tak powoli powstaje nasz klub,
Jednak aby kupić zawodników potrzebujemy pieniędzy, a w FUT 10k to nie jest
dużo więc jak zarobić fortunę?

Rozgrywanie meczy a zarabianie monet

Handlowanie kartami to nie wszystko, jeśli chodzi o zarabianie monet. Przede wszystkim rozgrywaj możliwie jak najwięcej spotkań, gdyż to mecze są podstawowym źródłem twoich przychodów. Oczywiście najlepsi gracze będą zarabiać głównie na wygrywaniu turniejów, ale dla tych, którym idzie nieco gorzej, jest jeszcze nieco nadziei.

Jakakolwiek, nawet najbardziej dotkliwa porażka nie sprawi, że wyjdziesz na meczu stratny. Za każdym razem otrzymasz jakąś kwotę, ale nawet jeśli idzie ci gorzej, staraj się grać czysto, nie zbierać kartek i wykonywać strzały. Każdy z tych aspektów jest brany pod uwagę w twojej ogólnej ocenie na koniec meczu i ma wpływ na ilość monet, które otrzymasz.

Bierz zatem udział w sezonach i mistrzostwach i staraj się o jak najlepsze wyniki. Zwycięstwo jest zawsze lepiej premiowane, jeśli nie dopuścimy do utraty bramki, a sami strzelimy sporą ilość goli. Oczywiście, czasami jest to zadanie trudne, ale bez praktyki, zwłaszcza w sieci, nie osiągniesz przyzwoitego poziomu.

Wygrana w turniejach przynosi również inne nagrody, na przykład złote paczki podarunkowe. Ich zawartość możesz później z powodzeniem sprzedać i cieszyć się relatywnie łatwym pieniądzem.

 

Mit brązowej paczki

Być może zetknąłeś się wcześniej z metodą brązowej paczki. Głosi ona, że opłaca się kupić najtańszą, brązową paczkę, gdyż sprzedanie jej całej zawartości może przynieść kilkukrotny zysk. Teoretycznie jest to możliwe, ale tylko w przypadku, gdy trafimy na naprawdę użyteczne karty treningu, kondycji czy menadżera.

Kupno paczek jakiegokolwiek koloru to jednak ruletka - zazwyczaj trafiamy tam na słabszych piłkarzy i karty nie cieszące się zbyt dużym zainteresowaniem na giełdzie. Przytoczyć tu trzeba choćby herby i koszulki mało popularnych klubów.

 

Jakich piłkarzy kupować?

Na początku warto inwestować w młode talenty o dużym potencjale (w serii ,,Ukryta Gwiazda''). Są to piłkarze solidni, relatywnie tani i bardzo często zwiększający szybko swoją wartość. Jak w przypadku kupna jakiejkolwiek karty, tak i tutaj porównuj zawsze dostępne oferty na rynku. Bardzo łatwo jest przepłacić podczas kierowania się emocjami. Uzbrój się także w cierpliwość i staraj się kupować karty licytując, niż decydując się na natychmiastowe kupno.

Do zobaczenia! 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • fifnews

    Specjalnie dla was MEGA PORADNIK

© FIF - NEWS
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci